دستور روحانی به وزیر بهداشت درمورد کرونا

رئیس‌جمهور که پیش از این به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را داده بود، با صدور حکم و ابلاغ جدیدی به وی ماموریت داد ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد، از تمام توان مجموعه‌های ذی‌ربط به منظور کمک به جلوگیری از شیوع و ریشه‌کنی هر چه سریع‌تر این بیماری استفاده کند.

مازندران/سیاسی

حذف نمایندگان مجلس دهم شگفتی انتخابات مازندران در ایستگاه یازدهم

در حالی ستاد انتخابات مازندران نتایج رای‌گیری در ۹ حوزه انتخابیه مازندران را اعلام و زنگ پایان رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم را به صدا درآورد که هیچ یک از نمایندگان فعلی مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی موفق به کسب اکثریت آراء نشدند.

توزیع غذای نذری در اماکن مذهبی مازندران ممنوع شد

اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران اعلام کرد که با توجه به شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت آحاد جامعه تا اطلاع ثانوی توزیع هرگونه غذای نذری در بقاع امامزادگان و بقاع متبرکه استان ممنوع شده است .

ماسک پزشکی با حداکثر ظرفیت در حال تولید است/حداکثر قیمت فروش 410 تومان

مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی ، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ماسک پزشکی با حداکثر ظرفیت در حال تولید است و هشدار داد که با کلیه احتکار کنندگان و گران‌فروشان ماسک پزشکی برخورد قانونی می شود.


برگزیده
یاداشت