مازندران

فراموشی اسطوره‌ها و افسانه‌های مازندران

مازندران بیش از هرجای ایران زمین دارای افسانه و اسطوره‌های حماسی و عاشقانه است که به عنوان مهم‌ترین قطعه پازل فرهنگی و هویتی مردم این دیار پشت سرسبزی طبیعت پنهان مانده و به مرور زمان چنان گرد فراموشی بر آنها لایه بسته است که حتی برای بسیاری از باشندگانش نیز بیگانه شده است.

طرح های اقتصادی روحانی، 100 روز مانده به انتخابات / از مسکن ملی تا کمک هزینه خرید برای 18میلیون خانوار

از امروز تا دوم اسفند، موعد برگزاری انتخابات دوره یازدهم مجلس درست یکصد روز باقیست. به عبارتی دیگر، دولت تنها 100 روز فرصت دارد تا با ترمیم چهره خود در بین افکارعمومی، به هوادارانش برای پیروزی در انتخابات کمک کند.

مازندران

ضرورت اختصاص ۲۵ میلیارد تومان برای طرح‌های آبخیزداری مازندران

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر با اشاره تفاهم نامه همکاری مشترک که به امضای استاندار مازندران رسیده، خواستار تسریع در اختصاص ۲۵ میلیارد تومان اعتبار استانی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری غرب مازندران شد.

مطهری: روحانی نام نهاد‌هایی را که مدعی تخلف آن‌هاست، ذکر کند / وقتی نام نمی‌برد هم موضوع معلق و مبهم باقی می‌ماند و هم مردم بدبین می‌شوند

اگر رئیس‌جمهور از نهاد یا سازمان متخلف نام ببرد قوه قضائیه هم مجبور است به سرعت تکلیف قضیه را روشن کند. اما وقتی نام برده نمی‌شود، موضوع معلق و مبهم باقی می‌ماند.

بازتاب گسترده کشف میدان جدید نفتی ایران در رسانه‎‌های خارجی / ایران همه را غافلگیر کرد/ میدان جدید نفتی قرار است چه گره‌ای را در برجام باز کند؟

آسوشیتدپرس هم با اشاره به تحریم های نفتی آمریکا علیه صنعت نفت ایران نوشت: این خبر روحانی بدان معنی است که ذخایر اثبات شده نفت خام ایران بیش از ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت.

پس لرزه‌های توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن مجلس/می‌خواهند رئیس‌جمهور را مقابل رهبری نشان دهند/هیات رئیسه ورود می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع برگه‌ای در صحن علنی امروز مجلس توسط یکی از نمایندگان گفت: هیات رئیسه نگذارد که رهبری و رئیس جمهور را در مقابل هم نشان دهند.

منتقدان دولت شمشیر را از رو بسته‌اند / پروژه دوقطبی سازی بر علیه حسن روحانی؛ آیا مبارزه با فساد باید جناحی باشد؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن توجیه عملکرد خود در پخش شبنامه علیه رییس جمهور تاکید می‌کند : وظیفه من به زیر کشیدن آقای رئیس‌جمهور است که آنقدر پدر مردم را از نظر اقتصاد در نیاورد

آصفی: اروپایی‌ها اگر از برجام هم خارج شوند اتفاقی نمی‌افتد/فقط می‌خواهند وقت تلف کنند

سخنگوی وزارت امور خارجه دولت اصلاحات گفت: اروپایی‌ها به دنبال این هستند که در قضیه برجام فقط وقت تلف کنند و این مسئله را مسئولان جمهوری اسلامی به خوبی فهمیدند و گام چهارم نیز بسیار درست و هوشمندانه بود.


برگزیده
یاداشت